MESST’in Fırsatlarla Dolu Dünyasına Hoş Geldin!

MESST birçok sektörde sunduğu ayrıcalıkla Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) üye iş yeri çalışanlarının aile bütçelerine katkı sağlayacak yeni nesil bir avantaj programıdır.

MESST uygulaması ile geniş MESS ailesinin bir parçası olmanın getirdiği ayrıcalıklardan faydalanmak çok kolay!

Eğer sen de MESS üyesi iş yeri çalışanı isen MESST uygulamasını indir, MESST Kart bilgilerinle giriş yap, ayrıcalıkları keşfet ve yararlanmaya başla!

MESST ile marketten giyime, restorandan eğitime, tatilden akaryakıta kadar birçok alanda sana sunulan ayrıcalıklara erişebilirsin.

Çipli ve temassız özelliği ile hayata ve günlük ihtiyaçlara dokunan dijital ve akıllı bir sistem olarak tasarlanan MESST Kart ile anlaşmalı markalardan yapacağın alışverişlerde, sana özel indirimlerden ve anında nakit iade kampanyalarından faydalanabilirsin.

Yapacağın alışverişlerden kazanacağın indirim tutarları TL olarak MESST Kart’ına yüklenir. MESST Kart’ına yüklenilen TL tutarlarını ise her yerde özgürce harcayabilirsin.

MESST mobil uygulaması üzerinden katılabileceğin indirim kodlu kampanyalar ile de geniş MESS ailesinin bir parçası olmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsin.

 

MESST KART’I İLK KEZ KULLANIYORUM, NE YAPMALIYIM?

MESST mobil uygulamasını ile kez kullanacaksan mobil uygulama giriş şifren MESST Kart’ının son 6 hanesi olarak ayarlandı. Güvenliğin için giriş yaptıktan sonra şifreni değiştirmen gerekiyor.

 

MESST KART’IN İMKANLARINDAN KİMLER FAYDALANABİLİR?

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) üyesi iş yerlerindeki tüm çalışma arkadaşlarımız MESST Kart imkanlarından faydalanabilir.

 

MESST KART’I NASIL TEMİN EDEBİLİRİM?

Ön ödemeli kart özelliği olan MESST Kart’a sahip olmak için çalıştığın üye iş yerinin insan kaynakları birimi ile iletişime geçebilirsin.

MESS Kart Nasıl Çalışır?
Temassız Ödeme
Güvenli Ödeme
Kart Kullanım
Ücreti Yok
Ön Ödemeli Kart
Harcadıkça Kazanma Fırsatı
MESST’i indir, ayrıcalıkların tadını çıkarmaya hemen başla!
En sevilen markalarda indirimler, nakit iade fırsatları ve çok daha fazlası seni bekliyor.