MESST KART’IN FIRSATLARLA
DOLU DÜNYASINA HOŞGELDİN
Hemen İndir
MESST Kart senin için var
 • Alışverişlerinde anında para iadesi kazan
 • Kart aidatı ve kullanım ücreti ödeme
 • Sana özel indirimlerden faydalan
 • Temassız ödeme
 • Güvenle alışveriş yap
 • Tüm alışverişlerde kullan
Daha fazla bilgi
Temassız Ödeme
Güvenli Ödeme
Kart Kullanım
Ücreti Yok
Ön Ödemeli Kart
Harcadıkça Kazanma Fırsatı
Akıllı Kart Teknolojisi ile Paran Hep Güvende
Türkiye’de ilk olan kredi/banka kartı ekleme özelliği ile alışveriş esnasında mobil uygulamadan eşleştirdiğin kartından alışveriş bedeli otomatik olarak MESST Kart’a yüklenir ve ödeme gerçekleşir.
 • 1

  MESST Kart ile ödeme gerçekleşir

 • 2

  Alışveriş bedeli eşleştirilen kredi/banka kartından MESST Kart`a yüklenir ve ödeme hızlıca gerçekleşir

 • 3

  Alışveriş bedeli için eksik kalan bakiye sisteme tanımlanan karttan MESST Kart`a yüklenir ve ödeme hızlıca gerçekleşir

MESST Eden Kampanyalar
En sevilen markalarda indirimler, nakit iade fırsatları ve çok daha fazlası seni bekliyor.
CarrefourSA

CarrefourSA`da %3 Nakit İade

Defacto

MESST’e özel Defacto mağazalarında ve online’da %6 nakit iade

English Home

MESST Kart’a özel English Home’da %7 nakit iade

Evidea
MESST Kart’a özel Evidea’da %4 nakit iade
Kiğılı
MESST Kart’a özel Kiğılı’da %8 Nakit İade
Teknosa
MESST Kart’a özel Teknosa’da %3 nakit iade
Arçelik

MESST Kart’a özel Arçelik'te %10 indirim

Beko

MESST Kart’a özel Beko'da %10 indirim

Sıkça Sorulan Sorular
MESST hakkında her şeyi öğrenebilirsin. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutma.

MESST birçok sektörde sunduğu ayrıcalıklarla Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) üyesi olan 250’den fazla işyerinin 200.000 çalışanının aile bütçelerine katkı sağlayacak yeni nesil bir avantaj programıdır. Üye iş yeri insan kaynakları ekipleri tarafından dağıtılacak olan MESST Kart, üye işyeri çalışanlarının kendi cep telefonlarına yükleyecekleri MESST mobil uygulaması üzerinden aktif hale gelecektir.

MESST mobil uygulamasını telefonunda olan uygulama mağazalarından kolaylıkla indirebilirsin.

Apple Uygulama Mağazasından indirmek için tıklayın.
Google Play Uygulama Mağazasından indirmek için tıklayın.
Huawei AppGallery Uygulama Mağazasından indirmek için tıklayın.

MESST Kart, anlaşmalı markalarda sana özel avantajlar sunar. MESST Kart’ına özel tanımlanmış indirimleri ve nakit iade fırsatlarını takip etmek ve kullanmak için MESST mobil uygulamasına kayıt olabilirsin.

MESST mobil uygulamasını indirdikten sonra MESST Kart bilgileriyle giriş yapmalısın. MESST Kart’ının ön yüzünde bulunan kart numaranı ve şifreni yazarak giriş yapabilirsin. İlk kez giriş yapıyorsan şifren MESST Kart’ının numarasının son 6 hanesidir. MESST mobil uygulamasındaki kayıt işleminden sonra MESST Kart’ın ayrıcalıklarından yararlanmak için MESST Kart’ını aktive etmelisin.

MESST Kartını aktif hale getirmek ve şifre oluşturmak için mobil uygulama üzerinden kaydettiğin cep telefonundan SIFRE yazıp bir boşluk bırakıp kullanmak istediğin 4 haneli kart şifresini yazıp bir boşluk bırakıp MESST kart numaranın son 6 hanesini yazarak 0 850 988 99 99 'a SMS gönderebilirisin. (Örnek: SIFRE 9999 123456 )

MESST Kart ön ödemeli bir kart olarak çalışmaktadır. MESST Kart’ınla alışveriş yapabilmek için kullandığın herhangi bir kredi kartını, sanal kartını veya para kartını (maaş kartı) sisteme bir kez tanımlaman yeterlidir. MESST mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra ‘Kartını Tanımla’ sekmesine girip herhangi bir kredi kartını, sanal kartını veya para kartını (maaş kartı) eşleştirebilirsin. Herhangi bir kartını tanımlamak istemiyorsan Havale/EFT yaparak ya da anlaşmalı ATM’lerden bakiye yükleyerek de harcama yapabilirsin.

MESST Kart, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından denetlenen bir finans kuruluşu olan PARAM altyapısı teknolojisiyle çalışmaktadır. Mastercard güvencesi ve altyapısında olan MESST Kart ile eşleştireceğin kredi kartı bilgilerin, uluslararası geçerliliği olan PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) sertifikası ile korunmaktadır.

MESST mobil uygulamasına giriş yapıp kayıt olduktan sonra 'Kampanyalar' sekmesinden MESST’e özel olan ayrıcalıkları görüntüleyebilirsin.

Kayıp/çalıntı bildirimi için 0850 532 23 80 nolu Çağrı Merkezimizi arayıp kartını kullanıma kapatabilirsin. Yeni kart almak için detaylar çağrı merkezimiz tarafından bildirilecektir. Güvenliğin için mobil uygulama üzerinden MESST Kart’ın ile eşleştirdiğin kart bilgisini de silebilirsin.

0850 532 23 80 numaralı Çağrı Merkezi destek hattına 7 gün 24 saat ulaşabilirsin.
TURK Elektronik Para AŞ, 6493 sayılı Kanun çerçevesinde elektronik para kuruluşu lisansına sahiptir. MESST Kart, Param üyesidir. "Param", TURK Elektronik Para AŞ markasıdır. MESST Kart, Mastercard’dan alınan lisans doğrultusunda TURK Elektronik Para AŞ tarafından ihraç edilmiştir.
MESST’i indir, ayrıcalıkların tadını çıkarmaya hemen başla!
En sevilen markalarda indirimler, nakit iade fırsatları ve çok daha fazlası seni bekliyor.